Распоред богослужења

План служби за период 01.06.18-07.01.2020
       
Регенсбург     
02.06.   недеља 10:00 часова Литургија
15.06. субота 10:00 часова Литургија
28.06. петак 18:00 часова Вечерње богослужење- Видовдан
29.06. субота 10:00 часова Литургија
12.07. петак 18:00 часова Вечерње богослужење – Цв. Петар и Павле
20.07. субота 18:00 часова Вечерње богослужење
18.08. недеља 10:00 часова Литургија
28.08. среда 18:00 часова Вечерње богослужење – Велика Госпоина
11.09. среда 18:00 часова Вечерње богослужење – Усековање
22.09. недеља 10:00 часова Литургија
27.09. петак 18:00 часова Вечерње богослужење – Возвижење Часнога Крста
05.10. субота 18:00 часова Задушнице
26.10. субота 18:00 часова Вечерње богослужење
02.11. субота 18:00 часова Задушнице
10.11. недеља 10:00 часова Литургија
30.11 субота 18:00 часова Вечерње богослужење
19.12 четвртак 12:00 часова Освећење славских колача –  Никољдан
22.12. недеља 10:00 часова Литургија – Детенци
05.01. недеља 10:00 часова Литургија – Оци
06.01. понедељак 20:00 часова Бадње вече – Освећење Бадњака
07.01. уторак 09:00 часова Божић
       
Фрајсинг     
09.06. недеља 10:00 часова Литургија
23.06. недеља 10:00 часова Литургија
30.06. недеља 10:00 часова Литургија
14.07. недеља 10:00 часова Литургија
25.08. недеља 10:00 часова Литургија
15.09. недеља 10:00 часова Литургија
28.09. субота 10:00 часова Литургија
06.10. недеља 10:00 часова Задушнице
13.10. недеља 10:00 часова Литургија
27.10. недеља 10:00 часова Литургија – Св. Петка
03.11. недеља 10:00 часова Задушнице
09.11. субота 18:00 часова  – ЦРКВЕНА СЛАВА
17.11. недеља 10:00 часова Литургија
21.11. четвртак 09:00 часова Литургија – Св. Архангел Михаил
01.12. недеља 10:00 часова Литургија
15.12. недеља 10:00 часова Литургија
19.12. четвртак 08:00 часова Литургија – Никољдан 
28.12. субота 10:00 часова Литургија
06.01. понедељак 09:00 часова Бадње вече – Освећење Бадњака
       
Ландсхут    
09.06. недеља 15:00 часова Изобразитељна служба
30.06. недеља 15:00 часова Изобразитељна служба
14.07. недеља 15:00 часова Изобразитељна служба
15.09. недеља 15:00 часова Изобразитељна служба
28.09. субота 15:00 часова Изобразитељна служба
06.10. недеља 15:00 часова Задушнице
20.10. недеља 15:00 часова Изобразитељна служба
02.11. субота 15:00 часова Задушнице
09.11. субота 15:00 часова Изобразитељна служба
28.12. субота 15:00 часова Изобразитељна служба
06.01. понедељак 12:00 часова Бадње вече – Освећење Бадњака
       
Пасау      
16.06. недеља 10:00 часова Литургија – Духови
07.07. недеља 10:00 часова Литургија – Ивањдан
21.07. недеља 10:00 часова Литургија – ЦРКВЕНА СЛАВА
01.09. недеља 10:00 часова Литургија
29.09. недеља 10:00 часова Литургија
05.10. субота 10:00 часова Задушнице
19.10. субота 10:00 часова Литургија
02.11. субота 10:00 часова Задушнице
24.11. недеља 10:00 часова Литургија
14.12. субота 10:00 часова Литургија
29.12. недеља 10:00 часова Литургија – Материце
06.01. понедељак 18:00 часова Бадње вече – Освећење Бадњака
       
Бургхаусен    
16.06. недеља 16:00 часова Литургија – Духови
06.07. субота 10:00 часова Литургија
21.09. субота 10:00 часова Литургија – Мала Госпоина
05.10. субота 12:00 часова Задушнице
20.10. недеља 10:00 часова Литургија
02.11. субота 12:00 часова Задушнице
24.11. недеља 16:00 часова Изобразитељна 
08.12. недеља 10:00 часова Литургија
06.01. понедељак 15:00 часова Бадње вече – Освећење Бадњака